Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Jóga, tantra, konstelace 

30. 5. v 16:00 - 2. 6. v 16:00

3500Kč

Pokud vás zajímají konstelační vhledy s lehkostí a nadhledem, jemná jóga, která nám pomáhá vstřebat, zpracovat a třeba si i užít životní změny, a autentická tantra v podobě, s jakou se s ní v Evropě téměř nesetkáte (yantra+mantra=tantra), rezervujte si již nyní tento termín na tento pobytový seminář. Prodloužený víkend s přicházejícím létem na Slapech.

 

Jóga, tantra, konstelace: 
Setkání Bohyně a Boha v nás
Vede Dagmar Volfová a lektor systemických konstelací Jan Bílý 
Termín: 30. 5. – 2. 6. 2019
Cena: 3500,- (cena pro pár 5500,-) bez ubytování a stravy. *
Místo konání: EkoCentrum Loutí, Rabyně (ubytování na místě)
Časy: čtvrtek 16:00 – neděle ca. 16:00
Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry.
Přihlášky prosíme mailem: Dagmar Hubená d.hubena@seznam.cz

Čtyřdenní seminář s jógou, ohňovým rituálem yagna, kakaovým rituálem a konstelacemi.
V našem pojetí jógy, tantry a konstelací se tyto tři metody nabízí jako ideální spojení pro každého, koho zajímá vnitřní integrita a celkový, somato-spirituální rozvoj. Jóga je propojení těla a mysli.
Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy, bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, na vnitřní prožitek orientovaná cvičení pro uvolnění těla i mysli a těšit se můžete i na kakaový rituál s bio raw kakam z Bali a zpěv manter s harmoniem. A také na večerní ohnivý rituál yagna tradiční tantry pravé ruky. O tom, co si můžete pod ohnivým rituálem představit pojednává např. tento její článek: http://www.simhayoga.cz/ohnivy-ritual-yagna/

V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor, ve kterém zažijeme a pochopíme skryté souvislosti překážek našeho růstu a důležitost našich kořenů pro „vztahy třetího stupně“.

A tantra? Tantra se stala velice módní záležitostí a pod tuto „deštníkovou značku“ se v dnešní době skryje mnohé. Možná tedy zažijete tantru jinak, než je na západě propagována. Tantra tak, jak s ní rádi pracujeme my je především o přitakání všemu, co je, a jak to (skutečně) je. V tom je tantra velice podobná konstelačnímu pohledu na svět (a na naše vztahy) – to co je, může a smí být. Neexistuje nic „špatného“, zakázaného, nevhodného. Samozřejmě je i sex součástí života. Naše životní energie je mocná a čistá božské energie. Tantra ovšem neznamená koncentraci na sex. Je to obecně přístup k životu a v rámci cvičení se zaměřuje na práci s energií – životní energií a našim potenciálem. Rozšiřuje naše vědomí a uvolňuje napětí, které by nám bránilo dosáhnout to, po čem toužíme a zároveň mnohdy potlačujeme.

Jan je bývalý žák Osha a Dáša studovala v Indii 6 let tradici ShivoHam tantry pravé ruky, která pracuje s mantrami, yantrami a ohnivými rituály yagna.

V rámci semináře se tedy při jednoduchých cvičeních budeme zabývat tím, jak se uvolnit a otevřít zdravému proudění energie v nás.

V partnerství třetího stupně hledáme především svobodu, která ale nevylučuje hlubokou intimitu a partnerské vazby. Jdeme-li příliš do těla, sestoupíme-li do nižších „pudových“ čaker, riskujeme ztrátu světla a ducha. Na druhé straně omezením pouze na „pohyb vzhůru“ s opomenutím kořenů – té materiální část naší pozemské existence – přitahujeme spirituální
pýchu a odpojujeme se od toho, co je jednoduché, normální, světské. Tantra je o komplexnosti. A proslulý výrok Herma Trismegista „Jak nahoře, tak dole“ by mohl stát v každé původní tantrické knize.
V tomto semináři budeme společně hledat spojení jin- a jang-částí, vytvářet most mezi mužským a ženským světem, mezi nebem a zemí, mezi Bohem a Bohyní v nás samých.

* Ubytování v meditačním centru Loutí s plnou penzí za tři celé dny (čtvrtek večer – neděle odpoledne) je ca 2550 Kč za osobu a platí se v hotovosti na místě. Možností je i levnější ubytování ve spacáku v sále: 1950 Kč (též s plnou penzí na celou dobu pobytu).

Podrobnosti

Zahájení:
30. 5. v 16:00
Ukončení:
2. 6. v 16:00
Cena:
3500Kč
Webová stránka:
http://www.simhayoga.cz/seminare/

Pořadatel

SimhaYoga.cz
Email:
dasa@simhayoga.cz
Webová stránka:
http://www.simhayoga.cz

Místo konání

Ekocentrum Loutí
Loutí 4, Rabyně 
Rabyně , 252 08 Česká republika
+ Google Mapa