Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Šakti Jóga s Kakaem a Harmoniem

29/3/2019 v 18:00 - 21:00

690Kč

magická oslava ženy aneb rozkvétej, objevuj svou vnitřní sílu a pozdrav svojí (vnitřní) bohyni …nejen zpíváním manter

Pátek 29.3. 2019    18:00 – 21:00

Přihlášky: Jóga Ateliér joga@jogaatelier.cz

Cesta k probouzení své vnitřní síly – šakti – s tantrickou hatha jógou okořeněnou (po)řádnou porcí bhakti jógy a rituálem s bio raw kakaem z Bali. Indonésko-indický koktejl pro blaho srdce i celého našeho vnitřního systému …a jeho roztávání a rozkvétání s přicházejícím obdobím evropského jara.

Slavíme Mezinárodní Den Žen …a místo čekání na karafiáty, pojďme rozkvést samy. Šakti je živoucí a životní energie v nás. Neustálý pohyb, změna, tvořivá energie.

Na co myslíme, tam proudí naše mocná životní energie. Kam jí posíláme?

V našem srdci se nachází strom splněných přání, který zhmotňuje to, po čem toužíme. Co to vlastně je?

Věříme v sebe, své kvality a svůj potenciál? Jakou hodnotu dáváme samy sobě?

Kolik času do sebe investujeme? Pečujeme o sebe?

Co do sebe investujeme, mnohokrát se nám vrátí zpět
a to, po čem toužíme, je-li v harmonii s Univerzem, se zhmotňuje pokud dáme tomto procesu prostor a zbytečně nelpíme na výsledku a přehnané (sebe)kontrole.

Pojďme společně jarně roztávat a rozkvétat za doprovodu hladivého zvuku harmonia, které rozezní prostor Jóga Ateliéru jako malé varhany. Provázet nás bude také náš hlas – léčivé vibrace, plné života a inspirace, které se šíří celým tělem při zpívání manter. Zevnitř, skrze své tělo, budeme zjišťovat, že svět je bezpečné místo pro život, ve kterém se můžeme otevřít radosti, lehkosti a pozvat si k sobě do života hojnost a naplnit své srdce. Na hojnost a roztávání se naladíme i s douškem úžasného Bio Raw Kakaa na ceremonie, které bylo osobně dovezeno z Bali. Je plné slunce a radosti.

Během tvořivé praxe se zaměříme na naše osobní vyladění v klidu, harmonii a rovnováhu. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení techniky kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás. Propojíme se se svou vnitřní krajinou, kterou necháme roztávat. Toto spojení slouží pro uvolnění těla, starých ,,zamrzlostí“ a ztuhnutí. Dovolíme si zpracovat emoce, probouzet umění pozorovatele, spřátelit se se svou vlastní myslí, srdcem. Vyzkoušíme i oblíbenou relaxační techniku jóga nidra, která přináší hluboké uvolnění těla i mysli.

Vhodné jak pro ženy, které začínají objevovat jógu, tak i pro pokročilejší. Cvičení nebude fyzicky náročné. Žádá si však zájem o vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet.

Cena: 690 Kč

Čas: 18:00-21:00

Místo: Jóga Ateliér, V Olšinách 126a (križovatka s Dobročovickou), Praha 10

Přihlášky: Jóga Ateliér joga@jogaatelier.cz

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat)
vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také 5 letých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii a na Bali

Podrobnosti

Datum:
29/3/2019
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
690Kč
Štítky Akce:
, , , , , , , , , , , , , , ,
Webová stránka:
http://www.simhayoga.cz/seminare/

Místo konání

Jóga Ateliér, V Olšinách 126a (križovatka s Dobročovickou), Praha 10
V Olšinách 126a (križovatka s Dobročovickou)
Praha 10, Česká republika
+ Google Mapa