Načítám Akce

« All Akce

Tantrajóga pro 7 čaker

12. 2. v 18:30 - 21:00

490Kč

Cesta čaker. Jemná tantrická hatha jóga s energií čaker inspirovaná uvolňujícími technikami kontinuum movement

 

Čakry jsou vlastně patra našeho vědomí. Tantrajóga nás vede na cestu pod povrch věcí i sebe sama. Jemně skrze tělo a vědomí v něm. Praxe jógy se bude prolínat dalšími relaxačními technikami, které nás vedou k naší esenci. Můžete se těšit na čas strávený sami se sebou. Tolik jej potřebujeme v dnešním rychlém světě. Chvilky zastavení, poznávání svého vnitřního univerza. Jóga není ve své esenci o komplikovaných pozicích, ale znamená propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem. Pohlazení pro nervový systém, které se učíme dát sami sobě.

Jemná praxe plynoucí v meditativním tempu nás vede dovnitř. Do našeho těla. Uvolnění. Celistvost. Uvědomění kvalit jednotlivých pater (čaker) i (od)pouštění toho, co nám již neslouží skrz jemnou práci s tělem za použití technik z jógy, vedených meditací, inspirace z kontinuum movement,  i dalších forem práce s tělem a myslí. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie, abychom žili s větší lehkostí a radostí – sami se sebou a tím i ve vztahu k druhým. Závěrem si pro ještě hlubší uvolnění těla i mysli užijete oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra.

 

Čas: 18:30 – 21 h

Místo: Moteel, Drtinova 11, Praha 5 -Smíchov (býv. prostor Bindu)

Cena: 490 Kč

 

Přihlášky: dasa@simhayoga.cz

 

Možnost „permanentky“ na 4 a více seminářů v Moteelu a Looně – dohoda emailem (-10%)

 

Moteel zima 2020:

 

st 15.1. Země, materie a kundalini

st 29.1. Výživa a opora

st 12.2. Tantrajóga pro 7 čaker

 

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také mnohaletých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Hraje na harmonium, píše články o cestě světlem i stínem a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii i jiných částech světa.

Podrobnosti

Datum:
12. 2.
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
490Kč
Štítky Akce:
, , , , , , , ,
Webová stránka:
http://www.simhayoga.cz/seminare/

Pořadatel

SimhaYoga.cz
Email:
dasa@simhayoga.cz
Webová stránka:
http://www.simhayoga.cz

Místo konání

Moteel studio
Drtinova 11
Praha 5 Smíchov, Česká republika
+ Google Mapa