Semináře a lekce jógy

Jóga tvořivá, odlehčená a přesto do hloubky. Jóga transformační, na cestách a jóga jako cesta. Protože poznávat sebe je možná ta nejzajímavější cesta, kterou kdy podnikneme.

Nově vybrané semináře i s ohnivými rituály, tancem a meditacemi s kundalini mantrami.

A (ne)tradiční cesty za (sebe)poznáním do Indie, na Bali a sopky Jávy a na Srí Lanku.

 

VEČERNÍ SEMINÁŘE 

 

Meditační a přednáškové večery v Blahu (Malostranském)

Středa 22.11. Tradiční tantra  18:30 – 20:30

Více...

Co je to vlastně tantra, kam (nás) směřuje, jaké je její propojení s jógou? K čemu se to hodí v životě?

Tantra znamená technika. Jedná se o prastarou tradiční formu práce s energií – naší životní energií kundalíní. Tantrická jóga používá jógové pozice a meditace k zdravému a vědomému rozvádění energie v těle, práci s čakrami a probouzení našeho (někdy skrytého) potenciálu. Vzhledem k rozměrům prostoru Malostranského Blaha se zaměříme zejména na meditační aspekt tantry, tj. nebudeme se pouštět do větších fyzických cvičení. Vyzkoušíme pár jednoduchých technik z tantrické jógy, meditace a bude prostor pro vaše dotazy k tantře. Budeme jemně nalit náš systém, použijeme hudební meditace pro probouzení energie v jednotlivých čakrách a i to nejvzácnější, co máme: ticho. Najít to vnitřní ticho je jako najít skrytý poklad uvnitř. Naši osobní hloubku a stabilitu, po které tolik toužíme. Máme ji tam.

Pracovat budeme i s mantrami – ty jsou základním stavebním prvkem technik tantry pravé ruky. Mantra + yantra = tantra. Mantra meditace probouzejí energii kundaliní a pročišťují naše kanálky nadí, aby energie mohla proudit tak, jak je potřeba pro náš zdravý a naplněný život.

Cvičení a meditace vede lektorka tantrické jógy a tradiční tantry Dagmar Volfová (www.simhayoga.cz), která se po 5 letech studií a praxe v Indii, Thajsku a na Bali specializuje na jógové a meditační retreaty a workshopy u nás i v Asii. Pokud je pro vás slovo tantra zapovězené, či budí-li divoké představy, vězte, že tradiční indická tantra pravé ruky má s tou, která se běžné prodává na západě pramálo společného a zaslouží si revival.

Cena: 400 Kč

Místo: Malostranské BlahoKarmelitská 21, Praha 1

Čas: 18:30 – 20:30


Na program je nutná rezervace do zpráv, či telefonicky u studia: 776142099

Středa 6.12. Srdce v Blahu     18:30 – 20:30

Více...

Co je to tantra, kam směřuje, jaké je její propojení s jógou?
Tantra je o pozvedání našeho vědomí a také vnímání. Vnímání sebe sama, svého srdce a schopnosti cítit, přijímat, dávat, být.

V našem srdci sídlí strom splněných přání. Co nám na něm vlastně roste? Jak často pod něj usedáme a dovolíme si ochutnat jeho ovoce?

V tomto praktickém semináři se zaměříme především na práci s vnitřní energií a čakrami: probouzení srdeční čakry, našeho energetického centra, které nám pomáhá cítit, přijímat a sdílet lásku. Skrze něj dokážeme také cítit soucit, odpouštět, mít radost ze života … a plnit si svá opravdová přání.

Vzhledem k rozměrům prostoru Malostranského Blaha se zaměříme zejména na meditační aspekt tantry, vyzkoušíme i pár technik z tantrické jógy a také si společně užijeme nádhernou meditaci srdce – ANAHATA meditaci doprovázenou hudbou pro srdeční čakru.

Cvičení a meditace vede lektorka tantrické jógy a tradiční tantry Dagmar Volfová (www.simhayoga.cz), která se po 5 letech studií a praxe v Indii, Thajsku a na Bali specializuje na jógové a meditační retreaty a workshopy u nás i v Asii. Pokud je pro vás slovo tantra zapovězené, či budí-li divoké představy, vězte, že tradiční indická tantra pravé ruky má s tou, která se běžné prodává na západě pramálo společného a zaslouží si revival.

Cena: 400 Kč

Místo: Malostranské BlahoKarmelitská 21, Praha 1

Čas: 18:30 – 20:30

Na program je nutná rezervace do zpráv, či telefonicky u studia: 776142099

 

Tantrajóga pro intuici a 5.element    

Úterý 19.12. 18:30 – 21
Bindu yoga studio, Drtinova 11, Praha 5 – Smíchov

Jóga pro vnitřní naladění, zpomalení v čase adventním …s harmonizací 5.čakry
Více...

Tantrajóga vychází z tradičního jemného přístupu k józe a z tantrické meditativní praxe pozornosti a práce s vnitřní energií a čakrami. Tvoříme se záměrem a směrujeme životní energii tam, kam opravdu chceme. Naše vnitřní energie je mocná – kam ji zaměříme, tam ji posíláme a to uskutečňujeme.

V tomto večerním semináři se zaměříme na práci s 5. čakrou, krční. Je to čakra komunikace, naší schopnosti se vyjádřit a říci nahlas, co je třeba.…. A zároveň 5.element, který se k ní váže, je ten nejjemnější ze všech 5 elementů, se kterými tantra pracuje. Rozšiřování vědomí, vnímání časoprostoru. Napojení na intuici a inspiraci, která k nám proudí… …právě zejména v čase adventu. Podzim a zima nás totiž přirozeně vedou do zpomalení a dovnitř do sebe.

Během tohoto večerního semináře poplyneme jógovou praxí v meditativním tempu, budeme uvolňovat tělo i mysl, vnímat, co se uvnitř děje, proudění energie a směřovat ji i vědomě do některých center. Tantra praví Poznej sebe a poznáš celý Vesmír, proto vědomí sebe sama a vnitřní pozorování je esencí a hloubkou jógové praxe. Těšit se můžete i na intuitivní pohybové meditace a krásné hudební meditace pro probouzení 5. elementu v nás a harmonizaci 5.čakry. Závěrem si užijete oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli. Neb propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem, to je jóga.

Cena: 450 Kč (350 Kč pro studenty, seniory a rodiče samoživitele)

Rezervace: dasa@simhayoga.cz

 

Novoroční tantrajóga pro čerstvý (re)start

Úterý 2.1.2018    18:30 – 21
Bindu yoga studio, Drtinova 11, Praha 5 – Smíchov

Hned z kraje roku s momentem začátku nového roku osobní vyladění pro čerstvý start
Více...

Tantrajóga vychází z tradičního jemného přístupu k józe a z tantrické praxe pozornosti a práce s vnitřní energií a čakrami. Cvičení je jemnější, orientované více na náš vnitřní svět. Přestože jóga je obecně na západě chápána jako „zdravé fyzické cvičení“, hlavní jóga se děje v naší hlavě. Naše vnitřní energie je mocná – kam ji (vědomě) zaměříme, tam ji posíláme a to uskutečňujeme. Vědomá jóga tak podporuje naši přirozenou schopnost kráčet po své vlastní cestě.

 

Během tohoto večerního semináře budeme v jógové praxi pracovat s čakrami a elementy, zejména elementem ohně v nás. Zaměříme se nejen na dobrý start, ale i probouzení, odhodlání, sílu vůle a entusiasmu pro další rok. Podpoříme svůj vnitřní oheň, zažehneme plamen a posvítíme si pěkně nejen na začátek roku.

 

Seminář je určen nejen těm, kteří chtějí prohloubit svou jógovou praxi, ale i těm, kteří třeba teprve začínají. Během jemné a pomalejší praxe si užijeme jak uvolňování fyzických částí svého těla, tak i emocí a proudění energie. Tím můžeme podpořit svou vitalitu, kreativitu, otevírat své srdce, tvořit v sobě více sebe-vědomí, učit se umění kontroly své vlastní mysli. Během praxe si vysvětlíme i účinky jednotlivých ásan, cvičení okořeníme stylovými a tematickými hudebními meditacemi a na závěr úžasně zrelaxujeme tělo i mysl při hluboké relaxaci s technikou jóga nidra.

Cena: 450 Kč (350 Kč pro studenty, seniory a rodiče samoživitele)

Rezervace: dasa@simhayoga.cz

 

SEMINÁŘE v ČR i zahraniční

 

PRAHA-KLÁNOVICE:  Jóga pro spokojenost a vnitřní svobodu          PŘIHLÁSIT 

Sobota 25.11. 2017      9:30 – 13:00 

Yoga Klánovice, Lovčická ul., Praha-Klánovice

Více...

Cestou necestou, polem nepolem, v sluncem zalitých údolích, za podzimního deště i zimního mrholení či vánice kráčíme po své vlastní cestě. Možná je nám na té cestě průvodcem i jóga. Ta má dnes mnoho podob a fyzický aspekt i vnitřní prožitek bude pro každého možná trochu jiný. Vždyť jsme tak rozdílní a jedineční. Přesto ale existují určité milníky na této cestě, které jsou společné a dělají jógu jógou. Tradičně se díváme na 8 stupňů jógy – jakési  stupně na cestě k vrcholu pyramidy. Základní kameny této stezky jsou jámy a nijámy – jógové praktiky, které přesahují naši jógamatku a jsou s námi vždy a všude. V tomto semináři se podíváme na dvě z nich: santóša – nejen jogínská spokojenost, která je nezávislá na světovém dění a aparigraha – umění nelpění a nedržení, které nám dává svobodu – především tu vnitřní.

Santosha pochází od slova Shanti – klid. Společně se podíváme a vyzkoušíme, co pomáhá jogínům najít své „interní shanti“.

Seminář bude převážně praktický, těšit se můžete zejména na báječnou jemnou jógu, při které se budeme věnovat především naší vnitřní krajině a stoupání po stupních naší stezky. Začneme asánámi (jógovými pozicemi) a jejich praxí z pohledu tantrické jógy. Během prodloužených lekcí v pomalejším tempu si vysvětlíme jejich funkci nejen pro naše fyzické tělo, ale i pro proudění energie v něm a naše čakry, energetické orgány. Přidáme i pranajámu – jemnou práci s dechem a pránou a také meditaci. Závěrem úžasně zrelaxujeme všechna naše těla během dlouhé vedené relaxace jóga nidra, která pomáhá rozpouštět blokády a osvobozuje naši mysl.

Pokud Vás zajímá téma spokojenost a vnitřní svoboda, nelpění a hledáte si cestu jak na ně nejen z pohledu jógínského a k tomu si to vše zapracovat ještě do těla i energetického systému v prodloužené lekci tradiční tantrické hatha jógy, tak Vás tento seminář potěší na těle i na duchu.

Seminář je určen všem zájemcům o jógu různých pokročilostí, vhodné i jako seznámení s jógou.

Cena: 600 Kč

Registrace u studia Yoga Klánovice: info@yoga-klanovice.cz

 

PRAHA:   Harmonizační tantrajóga        PŘIHLÁSIT 

Neděle 26.11. 2017     10:00 – 16:30 

Jóga pro vnitřní dítě, vnitřní ženu a vnitřního muže

Bindu yoga studio, Drtinova 11, Praha 5 – Smíchov

Více...

Všichni ji v sobě máme. Naši vnitřní rodinu. Naše vlastní vnitřní dítě, žena i muž jsou stále s námi se svými kvalitami. Hravé dítě se spoustou nápadů a radosti ze života, „vnitřní žena“ – jemný milující ženský aspekt a „vnitřní muž“ – náš ochránce hranic a poklidný bojovník.

Užijeme si tedy jógu pro probouzení a harmonizaci těchto aspektů v nás.

Můžete se těšit na seminář jemné vědomé jógy vhodný jak pro začátečníky, tak i pokročilé.

Předpokladem pro účast semináře je zájem o svůj vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet a probouzet své kvality a dary. Společně se budeme věnovat jemnému druhu hatha jógy, která vychází z tantrického učení o práci s energií a čakrami – tj. tantrické józe neboli čakra józe.

Budeme se věnovat našemu tělu a jeho naslouchání: poznávání svého vnitřního prostoru.

Kam směřujeme svou pozornost? Co si v životě tvoříme? Zapojení jak mysli tak těla a energie v něm nám přináší vnitřní propojení, uvědomění a procítění. Podporuje naši přirozenou schopnost kráčet po své vlastní cestě. Během jógových lekcí v pomalejším tempu si vysvětlíme a vyzkoušíme účinek jógy nejen na naše fyzické tělo, ale i na proudění energie v něm. Ochutnáme sami na sobě léčivý vliv jógy na emoce a mysl. Závěrem vždy úžasně zrelaxujeme všechna naše těla během vedené relaxace jóga nidra, která pomáhá rozpouštět tenze a osvobozuje naši mysl.

Čas: 10:00 – 16:30 s pauzou na oběd

Cena: 1200 Kč

Rezervace: Bindu yoga studio.

 

PLZEŇ:  Úplňková Tantrajóga

Neděle 3.12. 2017     15:00 – 18:00 

Fit Studio Silueta, Dolany u Plzně

Úplňkové vnitřní vyladění, probouzení svých darů

Více...

Kromě například slunovratu či rovnodennosti i přesné časy úplňkú či novů nám nabízejí energetické podpoření naší praxe. Jsou to časy, kdy je vhodné meditovat, nahlížet dovnitř, ladit se. V neděli 3.12. nastává v 16:48 úplněk a my se ve společné praxi tantrajógy zaměříme na vnitřní vyladění a probouzení svých darů a jejich tvořivé využití nejen v čase úplňkovém. Těšit se můžete i na pohybovou meditaci pozdrav měsíce, kterou se připravíme.
Během praxe tvoříme se záměrem a směrujeme životní energii tam, kam opravdu chceme.

Tantrajóga vychází z tradičního jemného přístupu k józe a z tantrické praxe s vnitřní energií a čakrami. Připravuje tělo na proudění energie kundaliní a jemně s ní pracuje. Naše vnitřní energie je mocná – kam ji zaměříme, tam ji posíláme a to uskutečňujeme. Zapojení jak mysli tak těla a energie v něm nám přináší vnitřní propojení, uvědomění a procítění. Podporuje naši přirozenou schopnost kráčet po své vlastní cestě.

Jógovou praxí poplyneme v meditativním tempu a budeme se zaměřovat na to, co se děje uvnitř – v našem těle. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a uvolnit proudění energie. Budeme také prohlubovat umění pozorovat, co se děje v naší mysli a závěrem si užijeme oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro jogíny tělem i duší.

Přihlášky u pořadatele: Fit Studio Silueta, Dolany

 

PRAHA:  Jógové adventní ladění (seminář tantrajógy)     PŘIHLÁSIT 

Sobota 16.12. 2017          11:00 – 14:00 

Energystudio, Praha 1

Více...

V tomto svátečně laděném semináři se zaměříme na naše osobní vánoční vyladění v klidu, harmonii a s otevřeným srdcem. Během jemné praxe jógy, ke které připojíme i zpívání manter a hudební meditace, obrátíme svou pozornost dovnitř, k sobě domů, k propojení s „bytím“ a sebou samými, i k otevřenosti a schopnosti sdílet s druhými to dobré nejen v čase adventu.

 

Jóga, které se budeme věnovat tělem i myslí, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Propojíme se se svou vnitřní krajinou. Toto propojení je nám praktickým pomocníkem pro zpracování emocí, spřátelení se se svou vlastní myslí, rozvíjení schopnosti koncentrace a relaxace.

Zároveň si během semináře vysvětlíme, jak fungují jednotlivé ásany pro naše fyzické zdraví, jak usměrňují proudění energie v těle a rozvíjejí naše vnímání na různých úrovních našeho bytí. Na závěr vyzkoušíme i oblíbenou relaxační techniku jóga nidra, která přináší hluboké uvolnění těla i mysli.

Vhodné jak pro jógové začátečníky, tak pro jogíny tělem i duší.

Pořádá Energystudio, přihlášky:  https://www.energystudio.cz/akce/jogove-adventni-ladeni-seminar-tantrajogy/

 

PRAHA: Tantrajóga ve zvukové lázni – celodenní blaho         PŘIHLÁSIT

Neděle 17.12. 10:00-17:00

DRUNA, Trojická 10, Praha 2

Více...

 

Pro velký zájem pořádáme další vydání speciálu: jemná tantrická jóga doprovázená živou hrou na zpívající tibetské mísy, hang a gong – tantrajóga a relaxace ve vibrační lázni prastarých nástrojů Východu. Tentokrát na celý den, ať se můžete rozpustit a uvolnit opravdu do hloubky! A před Vánocemi to potřebujeme obzvlástě. Vždyť advent je o cestě dovnitř a k sobě, ke své podstatě…

Tantrajóga vychází z tradičního jemného přístupu k józe a z tantrické praxe práce s vnitřní energií a čakrami. Připravuje tělo a jeho energetický systém na proudění energie kundaliní a jemně s ní pracuje.

V tomto speciálním workshopu využíváme kromě osobního pohledu dovnitř a práce s tělem pomocí klasických jemných jógových „nástrojů“ i vibrací tibetských mís a gongů, které ladí tělo do vnitřní harmonie tak, jak to samo dovolí.

Zažijete také povídání a prastaré příběhy o těchto mystických nástrojích z Východu, prakticky si ukážeme, jak nejlépe pracovat s tibetskými mísami a sami vyzkoušíte, co vám je příjemné. Budeme různými praktickými technikami zjišťovat, jak zvukové vibrace fungují a blahodárně působí na naše tělo a mysl.

Bude hrát 1m velký gong z Nepálu a velké tibetské mísy, které váží dohromady přes 30 kg. Gong rozvibruje celý systém, uvolní staré a vyladí. Po zvukovém načechrání slastný klid a vnitřní ticho…. Zvukově budeme tvořit také společně s mísami.

Jógovou praxí poplyneme v meditativním tempu a budeme se zaměřovat na to, co se děje uvnitř – v našem těle. To nám umožňuje uvolňovat staré vzorce, emoce a proudění energie. Zvukové vibrace mís a gongu toto tvoření krásně podpoří. Na závěr se můžete těšit na krásnou a dlouhou relaxaci ve zvukové lázni zpívajících nástrojů.

Tantrajógou provází: Dagmar Volfová

Zvukovibrace a hudební tvoření:  Petr Havlan

 

Čas: 10:00-17:00 s pauzou na oběd

Místo: DRUNA, Trojická 10, Praha 2 – kousek od Palackého náměstí pod Emauzy

Cena: 1330 Kč

Rezervace: Druna zde.

 

PRAHA:  Nový začátek (seminář tantrajógy)     PŘIHLÁSIT 

Sobota 6.1. 2018          11:00 – 14:00 

Energystudio, Praha 1

Více...

Seminář s prodlouženou lekcí tantrické hatha jógy, ve které se zaměříme nejen na dobrý start, ale i probouzení, odhodlání, sílu vůle a entusiasmu pro další rok.

Zařadíme i techniky na podporu imunity a trávení po svátcích, zkrátka podpoříme svůj vnitřní oheň, zažehneme plamen a posvítíme si na Nový začátek.

 

Tradiční hatha jóga vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Cvičení je jemné, orientované více na náš vnitřní svět. Probíhá v pomalejším meditativním tempu se zaměřením na delší držení ásan a práci s čakrami. Během jemné a pomalejší praxe si tedy užijeme jak uvolňování fyzických částí svého těla, tak i emocí a proudění energie. Tím můžeme podpořit svou vitalitu, kreativitu, otevírat své srdce, tvořit v sobě více sebe-vědomí, učit se umění intuice či kontroly své vlastní mysli.

Během praxe si vysvětlíme i účinky jednotlivých ásan, cvičení okořeníme stylovými a tematickými hudebními meditacemi a na závěr úžasně zrelaxujeme tělo i mysl při hluboké relaxaci s technikou jóga nidra.

Lekce je určena nejen těm, kteří chtějí prohloubit svou jógovou praxi, ale i těm, kteří třeba teprve začínají.

Pořádá Energystudio, přihlášky:    https://www.energystudio.cz/akce/novy-zacatek-seminar-tantrajogy/

 

 

SRÍ LANKA: Jóga na Srí Lance – Cesta za vitalitou a krásou

9.1. – 20.1. 2018

Ostrov Srí Lanka je známý především pro své čajovníkové plantáže, zahrady koření, nádherné hory, buddhistické chrámy, karí a ayurvédskou medicínu. Tato cesta nabízí výbornou kombinaci poznávání kultury, přírody a tradic tohoto nádherného ostrova s hodinami jógy na dlouhé písčité pláži v Mirissa.

Více info zde.

 

 

P1130765

Víkend: Jóga, tantra, konstelace         PŘIHLÁSIT 

24.5. – 27.5. 2018  

Vede Dagmar Volfová a lektor systemických konstelací Jan Bílý 

Seminář, ve kterém propojíme naši tělesně-duchovní sféru (jóga), spirituální a meditační cestu (tantra) a konstelační pohled na celek a skryté souvislosti. Seminář, který vytváří most mezi ženským a mužským principem, mezi jin a jang, nebem a zemí. Tento víkend bude zacílen na téma, které pasuje k měsící lásky a vztahů – na setkání Boha s Bohyní. V podzimním termínu (8. – 10. 9.) se pak podíváme na téma návratu ke kořenům, abychom mohli postoupit v našem vývoji do „esenciální duše“.

Více...

Seminář – Prodloužený víkend:

Jóga, tantra, konstelace: Setkání Bohyně a Boha v nás

Vede Jan Bílý a Dagmar Volfová

Místa konání:

1. Kubasova chalupa, 562 01, Sudislav nad Orlicí 11 (květen)

2. Penzion UKO, wellness rezort v Bedřichově v nádherném prostředí Jizerských hor (září)

 

V našem pojetí jógy, tantry a konstelací se tyto tři metody nabízí jako ideální spojení pro každého, koho zajímá vnitřní integrita a celkový, somato-spirituální rozvoj. Jóga je propojení těla a mysli. Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy (www.simhayoga.cz) bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, cvičení, která vycházejí z jógy a vedou nás k pohledu dovnitř a uvědomění těla a proudění energie v něm. V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor, ve kterém zažijeme a pochopíme skryté souvislosti překážek našeho růstu a důležitost našich kořenů. A tantra?

 

Tantra se stala velice módní záležitostí a pod tuto „deštníkovou značku“ se v dnešní době skryje mnohé (a původnímu učení tantry často velmi vzdálené). V našem pojetí znamená tantra především vědomý přístup k životu. Vnímání toho, co je a jak to (skutečně) je. V tom je tantra velice podobná konstelačnímu pohledu na svět (a na naše vztahy) – to co je, může a smí být. Neexistuje nic „špatného“, zakázaného, nevhodného. Pokud se vrátíme k tomu, za co se dnes v moderní době považuje tantra, samozřejmě i sex je součástí „toho, co je“, tedy naší životní a život tvořící, kreativní energie. Tantra ovšem neznamená koncentraci na sex. Je to obecně přístup k životu a v rámci cvičení se zaměřuje na práci s energií – životní energií kundalini a našim potenciálem. Vědomě a velmi jemně uvolňujeme napětí, které by nám bránilo dosáhnout to, po čem toužíme a zároveň mnohdy potlačujeme. Tradiční tantra pracuje s energií kundalini i v rámci prastarých ohnivých rituálů, které využívají magické yantry, mantry a sílu elementů.  Tradiční tantrické rituály jsou na západě téměř neznámou záležitostí a vy budete mít možnost zažít prastarý rituál jagna – ohnivý rituál.

 

V partnerství třetího stupně hledáme především svobodu, která ale nevylučuje hlubokou intimitu a partnerské vazby. Jdeme-li příliš do těla, sestoupíme-li do nižších čaker, riskujeme ztrátu světla a ducha. Na druhé straně omezením pouze na „pohyb vzhůru“ s opomenutím kořenů, té matériální část naší pozemské existence a zvědomění toho temného v nás, přitahujeme vzrůstající spirituální pýchu a odpojujeme se od toho, co je jednoduché, normální, světské. Tantra je o komplexnosti. Jak nahoře, tak dole.

 

V tomto semináři budeme společně hledat spojení jin- a jang-částí, vytvářet most mezi mužským a ženským světem, mezi nebem a zemí. V podzimním termínu  se pak podíváme na téma návratu ke kořenům, abychom mohli postoupit v našem vývoji do „esenciální duše“.

 

 

Shiva-shakti-color

Seminář – Prodloužený víkend:

Jóga, tantra, konstelace: Setkání Bohyně a Boha v nás

Vede Jan Bílý a Dagmar Volfová

Termín: 24. – 27. 5. 2018

 

Místo konání: Kubasova chalupa, 562 01, Sudislav nad Orlicí 11

Časy: Čtvrtek 16:00 (prosíme přesně!) – neděle ca. 16:00

Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry.

Přihlášky prosíme mailem: dasa@simhayoga.cz

* Ubytování a strava se platí na místě, ubytování na vícelůžkových pokojích.

 

A VÍCE…

 

Jógová terapie pro tělo i pro duši – individuální lekce

Jóga nám dává nadhled. Umění poodstopit a podívat se z jiného úhlu. Je to praktický pomocník na naší osobní cestě.

Více...

Jóga je o souznění. Také o souznění s naším vlastním příběhem a uvědomění, že je to jen, příběh a posunout se dál… Trasformovat myšlení, pohled a také uvolnit z těla staré vzorce.

Osobní přístup a praxe jógy s energií čaker na míru vašim potřebám. Skvělý čas jen pro vás plný uvolnění a cesty zpět k sobě. Rezervujte přímo na emailu: dasa@simhayoga.cz

 

 

 

Jóga z obýváku

Nově lze cvičit jemnou tantrickou jógu i doma podle videí v rámci projektu Jóga z obýváku.

 

 

 

Office jóga      

Ranní/polední nebo odpolední jóga ve firmách.

Harmonizuje dech, srdeční tep a mozkové funkce. Pomáhá probouzet parasympatetický nerovový systém který potřebujeme pro klidové řešení nejen pracovních záležitostí. A u toho navíc příjemně protáhneme tělo při jemné józe inspirované učením iengar jógy a spirální dynamiky pro zdravé držení těla.

 

P1130164

Firemní ZEN

Jógou inspirované semináře přimo ve vaší firmě. Bytí v těle, pořádek v hlavě.

Akce pro firmu si rezervuje přímo na emailu: dasa@simhayoga.cz

 

 

20151120_150853Semináře pro školy

Kratší i celodenní semináře na seznámení s jógou a tantrickou jógou pro studenty VŠ i SŠ.

Jóga jako empirická věda – moderní praktická záležitost s prastarými kořeny.
Práce s tělem i myslí, rozhýbání a volné proudění energie v těle, lepší koncentrace a paměť.

 

 

 

Share Button